381LX151M450A022
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 150uF ±20% - 450V - 105°C - Through Hole Snap-In - 30mm x 35mm Dia.
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +