381LR152M200A042
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 1500uF ±20% - 200V - 105°C - Through Hole Snap-In - 40mm x 35mm Dia.
RoHS遵守
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +