381LQ153M016H032
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 15000uF ±20% - 16V - 105°C - Through Hole Snap-In - 35mm x 22mm Dia.
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +