A21CCQ24VDC1.9R
CIT Relay and Switch
Automotive Relay - SPDT (1 Form C) - 79.2mA 24VDC Coil - 40A Contact Rating - 75VDC Switching - Plug In, Quick Connect 0.250" ...
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Automotive Relay - SPDT (1 Form C) - 79.2mA 24VDC Coil - 40A Contact Rating - 75VDC Switching - Plug In, Quick Connect 0.250" (6.3mm) - Socketable.