EC4BU-05S33AT
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 8.25W - 4.7-9 VDC Input - 3.3 VDC Output - 2.5A - Through Hole - Output Adj ±10% - Remote On/Off
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +