- CHB100-24S33
CHB100-24S33
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 66W - 18-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 20A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Threaded Inserts - On/ ...
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
説明
Isolated DC/DC Converter - 66W - 18-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 20A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Threaded Inserts - On/Off Pos Logic