KTJ101B106M55BFT00
Chemi-Con
Cap Ceramic 10uF 100V X7R 20% 2 Stacked 125°C Automotive T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: KTJ101B106M55BFT00
  • サプライヤー:
    Chemi-Con
  • 部品番号:
    KTJ101B106M55BFT00
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    10 uF
  • Voltage:
    100 VDC
  • Package/Case:
    2 Stacked
  • Tolerance:
    20 %