SDR1005-102KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 1mH 10% 1KHz 78Q-Factor Ferrite 300mA 3.9Ohm DCR T/R
説明 +
Search Keywords: SDR1005102KL
  • 部品番号:
    SDR1005-102KL
    EAR99
    600
  • Inductance:
    1 mH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Current:
    300 mA
  • Maximum DC Resistance:
    3.9 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C