PM2110-331K-RC
Bourns
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: PM2110331KRC
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    PM2110-331K-RC
  • COO:
    HN
  • ECCN:
    EAR99
    63
  • Inductance:
    330 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    3.2 A
  • Maximum DC Resistance:
    90 mOhm
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C