5800-681-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 680uH 10% 1KHz Ferrite 300mA 1.7Ohm DCR AXL
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 5800681RC
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    5800-681-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    864
  • Inductance:
    680 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    1.61 Ohm
  • Maximum DC Current:
    250 mA