5800-183-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 18mH 10% 1KHz Ferrite 58mA 41Ohm DCR AXL
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 5800183RC
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    5800-183-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    864
  • Inductance:
    18 mH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    48.3 Ohm
  • Maximum DC Current:
    39 mA