- 3313J-1-203E
説明
Trimmer Potentiometer - 20K Ohm - 0.125W(1/8W) - 1(Elec)/1(Mech)Turn - 3.2 X 3.5 X 2.2mm - J-Hook - Surface Mount.
Search Keywords: 3313J1203E
サプライヤー:Bourns
部品番号:3313J-1-203E
Power Rating:0.125 (1/8) W
Resistance Value:20 KOhm
Tolerance:20 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:3.2 x 3.5 x 2.2 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C