- 2100LL-151-H-RC
説明
Inductor High Current Toroid 150uH/63.8uH 15% 1KHz 3.9A 43mOhm DCR RDL
Search Keywords: 2100LL151HRC
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
サプライヤー:Bourns
部品番号:2100LL-151-H-RC
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:CN
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
144 -
Inductance:150(OCL)/63.8 uH
Type:High current
Impedance:N/A
Lead Pitch:19.3 mm
Tolerance:15 %
Technology:Toroid
Maximum DC Resistance:43 mOhm
Maximum DC Current:3.9 A
Protection Style:N/A
Packaging:N/A
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫:
92
Ships today, if you order in
Buy all 92 in-stock or the regular minimum order quantity of 144