Q8P1CXXSR220E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Red - 220VAC @ 3mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Red - 220VAC @ 3mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67