Q8P1BXXSG12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Green - 12VDC @ 20mA - Prominent - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +