Q8F3CXXSY110E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Yellow - 110VAC @ 6mA - Flush - Bright Chrome Bezel - Wires - IP67
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +