Q8F1BXXSB12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright Blue - 12VDC @ 20mA - Flush - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +