Q6R3BYYRG24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Bi-Color Red/Green - 24VDC - Recessed - Black Bezel - Wires - IP67
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: Q6R3BYYRG24E
  • サプライヤー:
    APEM Inc.
  • 部品番号:
    Q6R3BYYRG24E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Dimension:
    21 x 9.23 x 8 mm