Q14P7CZZRYG02E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - 3 color LED - Prominent Mount - Red/Yellow/Green - 20mA - Wire Leads - Plated Brass - Chrome ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
14mm dia panel mount indicator - 3 color LED - Prominent Mount - Red/Yellow/Green - 20mA - Wire Leads - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q14P7CZZRYG02E
  • サプライヤー:
    APEM Inc.
  • 部品番号:
    Q14P7CZZRYG02E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Green/Red/Yellow
  • Dimension:
    24.5 mm