Q14P1CXXHB24E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Bright Blue - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - Bright Blue - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q14P1CXXHB24E
  • サプライヤー:
    APEM Inc.
  • 部品番号:
    Q14P1CXXHB24E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Dimension:
    48.5 x 19.62 x 17 mm