Q14F3BXXHG220E
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Bright Green - 220VAC - Wire Leads - Plated Brass - Black - IP ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Bright Green - 220VAC - Wire Leads - Plated Brass - Black - IP67
Search Keywords: Q14F3BXXHG220E
  • サプライヤー:
    APEM Inc.
  • 部品番号:
    Q14F3BXXHG220E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Dimension:
    30.6 x 19.61 x 17mm