- 95278-101-50LF
95278-101-50LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Unshrouded Header - Male Pin - 50 Position - 2 Rows - 0.100" (2.54mm) Pitch - 3A - 1500V - Push-Pull - Solder Termination - Su ...
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Unshrouded Header - Male Pin - 50 Position - 2 Rows - 0.100" (2.54mm) Pitch - 3A - 1500V - Push-Pull - Solder Termination - Surface Mount.