12DNO3SC
Amperite
Electromechanical Relay 12VDC 1A SPST-NO (42.86x28.58)mm Panel Time Delay Relay
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Discontinued
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 12DNO3SC
  • サプライヤー:
    Amperite
  • 部品番号:
    12DNO3SC
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Mounting:
    Panel Mount
  • Type:
    Time Delay Relay
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO
  • DC Coil Voltage:
    12 V
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • Contact Form:
    1 Form A
  • Maximum Current Rating:
    1 A