- A1555.17.10
A1555.17.10
American Electrical
Cable Gland - 0.177" (4.50mm) to 0.394" (10.00mm) Cable Diameter Range - M16 x1.5 Thread - Sealing Ring - IP68 - Light Gray.
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Certificate of Compliance Guarantee
説明