DA1A24BWD
Aleph America
Reed Relay 24VDC 2.2KOhm 0.5A SPST-NO(19.5x9.5x6.9)mm THT Dry
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: DA1A24BWD
  • サプライヤー:
    Aleph America
  • 部品番号:
    DA1A24BWD
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    Dry
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO
  • Maximum AC Switching Voltage:
    N/A
  • Maximum DC Switching Voltage:
    200 V
  • Maximum Carry Current:
    1 A
  • Maximum Switching Current:
    0.5 A
  • Maximum Switching Power:
    10 W