ERK2GM220G16OT
Aishi Capacitor
Alum Electrolytic Capacitor - 22uF - 400V - -40°C to 105°C - 10mm Dia x 16mm - Radial Thru Hole - 2000 Hours
+ see all
アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +