ENB1BM101F16OT
Aishi Capacitor
Alum Electrolytic Capacitor - 100uF - 80V - -40°C to 130°C - 8mm Dia x 16mm - Radial Thru Hole - 3000 Hours
+ see all
アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +