SU202M-K20
ABB
Thermal Magnetic Circuit Breaker - Miniature - System Pro M Compact ST200M Series - 20 A - 2 Poles - 125 V
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +