ST201M-K20
ABB
Miniature Circuit Breaker - Thermal-Magnetic - ST200M Series - 1 Pole - 20 A - 277VAC, 60VDC - K Curve - Double Clamp Terminal ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Miniature Circuit Breaker - Thermal-Magnetic - ST200M Series - 1 Pole - 20 A - 277VAC, 60VDC - K Curve - Double Clamp Terminal - DIN Rail.