- CNX714C401120W
CNX714C401120W
VCC - Visual Communications Company
PMI RND 14mm LED 120V Wire Yellow IP67
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BAG Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: CNX714C401120W
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:VCC - Visual Communications Company
Codice componente:CNX714C401120W
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8531809051
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Mounting:Panel
Dimension:25.4 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:N/A
Color:Yellow
Peak Wavelength:N/A
Lens Shape Type:Circular
Lens Appearance:N/A
Lens Dimensions:N/A
Intensity:1120(Max) mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:8 mA