- 1092A5-125VAC
1092A5-125VAC
VCC - Visual Communications Company
PMI RND .5" LED Green Hi-Dome 125V Wire
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BAG Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: 1092A5125VAC
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:VCC - Visual Communications Company
Codice componente:1092A5-125VAC
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8531809051
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Mounting:Panel
Dimension:42.21 x 16 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:125 V
Color:Green
Peak Wavelength:N/A
Lens Shape Type:Circular
Lens Appearance:N/A
Lens Dimensions:N/A
Intensity:12000 mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:25 mA