- 55PC0811-22-9CS2637
55PC0811-22-9CS2637
TE Connectivity / Raychem Brand
High Performance Cable 22AWG 1.25mm Tin Coated Copper White 600VAC
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Pack Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: 55PC0811229CS2637
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:TE Connectivity / Raychem Brand
Codice componente:55PC0811-22-9CS2637
Alias/AKA:391961-000
Unità di misura:per Foot
RoHS :Yes
HTS:8544493080
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Size:22 AWG
Conductor Material:Tin Coated Copper
Cable Diameter:1.25 mm
Maximum Voltage Rating:600 VAC