PXC-M10-24WD12-A
TDK-Lambda
Dual Output Medical DC-DC Converter - 10W - Vin: 9 to 36V - Vout: ±12V - PCB Thru-Hole
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +