PXC-M06-48WS24-A
TDK-Lambda
Medical DC-DC Converter - 6W - Vin: 18 to 75V - Vout: 24V - PCB Thru-Hole
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +