PXC-M06-24WS12-A
TDK-Lambda
Medical DC-DC Converter - 6W - Vin: 9 to 36V - Vout: 12V - PCB Thru-Hole
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +