PH600A280-24
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 600W - Vin: 200 to 425V - Vout: 24V - PCB Thru-Hole
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +