PH300A280-48
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 302.4W - Vin: 200 to 425V - Vout: 48V - PCB Thru-Hole
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +