PF1000A-360
TDK-Lambda
AC/DC Power Supply Single-OUT 360V 1.512KW 10-Pin
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: PF1000A360
  • fornitore:
    TDK-Lambda
  • Codice componente:
    PF1000A-360
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz
  • Dimension:
    146 x 86 x 12.7 mm
  • AC Input Voltage:
    85 to 265 V