DTM65PW190C8
TDK-Lambda
External AC-DC Power Supply - Medical - 65W - 19VDC - Input: 90 to 264VAC - IEC320-C8 - Kycon KPPx-4P
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +