DTM110PW240C8
TDK-Lambda
External AC-DC Power Supply - Medical - 110W - 24VDC - Input: 90 to 264VAC - IEC320-C14 - 6 Pin Mini Fit P4.20
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +