CKCA43C0G1H220K100AA
CKCA43C0G1H220K100AA
TDK Corporation
in magazzino: 0
L'ORDINE MINIMO: 2.000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CKCA43C0G1H220K
TDK Corporation
Cap Ceramic Array 22pF 50V C0G 10% 1206 SMD 4 Capacitor 125°C T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: CKCA43C0G1H220K
  • fornitore:
  • Codice componente:
    CKCA43C0G1H220K
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Family:
    CKCA43
  • Dimension:
    3.2 x 1.6 x 1 mm
  • Capacitance Value:
    22 pF