ACB1608M-120-T/10
TDK Corporation
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 500mA 150mOhm DCR 0603
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: ACB1608M120T10
  • fornitore:
    TDK Corporation
  • Codice componente:
    ACB1608M-120-T/10
  • HTS:
    10000
  • Dimension:
    1.75 x 0.95 x 0.95 mm
  • Case Size:
    0603
  • Family:
    MMZ
  • Impedance:
    120 Ohm
  • Maximum DC Current:
    500 mA