AMK063BJ474MP-F
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 0.47uF ±20% - 4VDC - X5R - 0201 - Tape&Reel
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: AMK063BJ474MPF
  • fornitore:
    Taiyo Yuden
  • Codice componente:
    AMK063BJ474MP-F
  • Alias/AKA:
    RMAMK063BJ474MP-F
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    15000
  • Capacitance Value:
    0.472227uF
  • Voltage:
    42253VDC
  • Package/Case:
  • Tolerance:
    202252%