- CENB1020A4803F01
CENB1020A4803F01
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Adapter - Desktop - 19 Watts: 48V @ 0.4A - IEC 320-C14 Inlet
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Box Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: CENB1020A4803F01
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:SL Power / Advanced Energy
Codice componente:CENB1020A4803F01
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8504409510
COO:VN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Adapter Color:Black
Dimension:84.0 x 47.0 x 32.3 mm
AC Input Current - Maximum:0.45A at 100Vac