VT200F-6PF20PPM
Seiko Inst Quartz
Crystal - Cylindrical Can - Radial - 32.768kHz - (+/-) 20ppm - 6pF - 50 kOhms - Through Hole.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BOX Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +