VT200F-12.5PF20PPM
Seiko Inst Quartz
Crystal - Cylindrical Can - Radial - 32.768kHz - (+/-) 20ppm - 12.5pF - 50 kOhms - Through Hole.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Tube Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +