ADF6-30-03.5-L-4-2-A-TR
Samtec
Connector Stacking Receptacle 120 Position 3.5mm Stack Height 0.635mm Solder Straight Surface Mount T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +