CPI-4233C-120
Same Sky®’s
42.5 mm - 12 Vdc - 94 dB - 2.8 kHz - Panel Mount - Driving Circuit - Piezo Audio Indicator Buzzer
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Tray Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +