- 35PEV150M8X10.5
35PEV150M8X10.5
Rubycon America
Aluminum Polymer - SMD - 150uF - 20% - 35VDC - 8mm dia x 10.5mm - -55 to 105°C
Descrizione
Search Keywords: 35PEV150M8X105
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Rubycon America
Codice componente:35PEV150M8X10.5
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8532220020
COO:JP
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
500 -
Construction:Cylindrical
Equivalent Series Resistance:0.027 Ohm
Family:PEV
Dimension:10.5(Max) x 8mm mm
Leakage Current:52.5@2Min uA
Capacitance Value:150 uF