RPMB3.3-2.0-CT
RECOM
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.3V 2A 6.6W 25-Pin LGA Module Tube
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Tube Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +